Jesteś tutaj:
Prawo własności intelektualnej
14.01.2014 - Zespół portalu SerwisPrawa.pl
Kliknij, aby ocenić:
 
4/5
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.
Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie poniższego tekstu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników).

Monitoruj przepisy dotyczące Twojej firmy i obniżaj koszty obsługi prawnej

neoLEX oferuje bezpłatny Biuletyn z powiadomieniami o zmianach w prawie – e-mailową subskrypcję wybranych przez przedsiębiorcę przepisów, które dotyczą wykonywanej przez niego działalności.

Zakres subskrypcji jest dopasowywany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy, ponieważ może on samodzielnie dokonać wyboru tematyki powiadomień. Ułatwia mu to specjalny szablon, w którym zaznacza interesujące go kategorie, gałęzie prawa, typ prowadzonego przedsiębiorstwa, czy branże, w których działa. Oznacza to, że każdy może zamówić informacje o nowych aktach prawnych i zmianach w dotychczasowych przepisach, dokładnie w zakresie, jaki go interesuje.

 

Zatem, na przykład, osoba zainteresowana zmianami w prawie pracy, a działająca w branży budowlanej, nie będzie otrzymywać informacji na temat zmian w Karcie Nauczyciela, czy w przepisach dotyczących hodowli. Dzięki temu unika „spamowania” powiadomieniami o nieinteresujących go kwestiach. Daje to również gwarancję, że ważne informacje nie zostaną przeoczone i na pewno zostaną przeczytane.


Po zapisaniu się do Biuletynu i wybraniu interesujących go pozycji, przedsiębiorca od razu, w momencie pojawienia się zmian w prawie, zostanie o nich poinformowany.


Ważne, że Biuletyn ten jest całkowicie bezpłatny. Dzięki temu każdy może skorzystać z narzędzia odciążającego go w codziennej pracy, oszczędzającego mu nie tylko mnóstwo czasu, ale i nierzadko pieniędzy wydawanych na obsługę prawną. Aby skorzystać z darmowego Biuletynu, wystarczy zapisać się na specjalnej stronie. Z biuletynu korzysta już ponad 1000 przedsiębiorców z małych i średnich firm.

 

ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU

 

.........................................................................................
Biuletyn o zmianach w prawie jest częścią Systemu Informacji Prawnej neoLEX – bazy aktów prawnych, orzecznictwa i interpretacji podatkowych, który, jako pierwszy w Polsce, zawiera również darmowe komentarze na żądanie. Każdy z użytkowników neoLEX może zamówić u prawnika bezpłatną, praktyczną interpretację przepisu, który następnie pojawia się w systemie i jest dostępny dla wszystkich. Aby przetestować wszystkie funkcje systemu neoLEX, wystarczy skorzystać z, również bezpłatnej, wersji testowej. Zapisz się do wersji testowej neoLEX.

 

Autor/Źródło: Zespół portalu SerwisPrawa.plSzukasz porady prawnej?
Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
Wasze komentarze
Nasi partnerzy
 • InTENSO - outsourcing IT, leasing pracowniczy
 • Jakość obsługi
 • Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
 • Competitive Skills - Szkolenia biznesowe, rekrutacja i headhunting, doradztwo
 • Kaspersky
 • elsa
 • CBIT.pl
 • Enterprise-Gamification
 • Lazarski
 • Secret Client - tajemniczy klient, tajny klient, mystery shopping
 • Atlassian
Zobacz także
 • Kanały RSS
 • Facebook
 • Google+
® 2008 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptacją regulaminu.