Jesteś tutaj:
Wiadomości
Polski Kongres Regulacji Rynków Finansowych 2012
Młody Prawnik
02.10.2012 - Instytut Allerhanda
11 października 2012 r. w Warszawie odbędzie się Polski Kongres Regulacji Rynków Finansowych 2012. Patronat honorowy nad Kongresem sprawują m.in.: Parlament Europejski, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, Komisja Nadzoru Finansowego, Narodowy Bank Polski, Bankowy Fundusz Gwarancyjny, Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Izba Gospodarcza, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie, Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia”, PKPP Lewiatan, Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw, Prezes Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.
VI Kongres Prawo Konkurencji
Młody Prawnik
27.09.2012 - Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
Poznaj najnowsze zmiany, na które powinieneś przygotować swoją firmę już dziś!
II rocznik aplikacji sędziowskiej i prokuratorskiej zainaugurowany
Młody Prawnik
01.02.2012 - Ministerstwo Sprawiedliwości
W uroczystości udział wzięli, między innymi: Minister Sprawiedliwości - Jarosław Gowin, Prokurator Generalny - Andrzej Seremet oraz Prezes Sądu Najwyższego – prof. dr hab. Tadeusz Ereciński.
Co dalej z magistrami prawa?
Młody Prawnik
01.02.2012 - Zespół portalu SerwisPrawa.pl
Prawnicy nienależący do korporacji prawniczych świadczą dziś usługi na podstawie ustawy o swobodzie działalności gospodarczej. Jak na razie Ministerstwo Sprawiedliwości (MS) nie pracuje nad uregulowaniem profesji doradcy prawnego.
Patron pilnie poszukiwany
Młody Prawnik
20.12.2011 - Olejarz Jarosław
Rady Okręgowych Izb Radców Prawnych zwracają się do radców prawnych z apelem o zgłaszanie się do objęcia patronatem aplikantów I roku, którzy od stycznia 2012 r. rozpoczną szkolenie na aplikacji radcowskiej. Do szkolenia na aplikacji przystąpi ponad 5 tysięcy aplikantów radcowskich i adwokackich. Biorąc pod uwagę równie liczne nabory z poprzednich lat, liczba aplikantów sięga blisko 20 tys. osób. Dla wszystkich aplikantów samorząd musi znaleźć patronów.
Radca Prawny Maria Ślązak Wiceprezydentem CCBE
Młody Prawnik
19.12.2011 - Autor zewnętrzny
Po raz pierwszy w historii polska prawniczka została wybrana do ścisłego kierownictwa największej europejskiej organizacji zrzeszającej prawników, do której należy blisko milion adwokatów z całej Unii Europejskiej. Mec. Maria Ślązak została dziś przez aklamację wybrana na stanowisko Wiceprezydenta Rady Adwokatur i Stowarzyszeń Prawniczych Europy (CCBE).
Studenckie poradnie prawne
Młody Prawnik
12.12.2011 - Zespół portalu SerwisPrawa.pl
Studenckim poradniom prawnym, prowadzonym na uczelniach przybywa coraz więcej spraw. Rok akademicki 2010/2011 pokazał znaczący wzrost aktywności studentów prawa.
Dostęp do notariatu zgodny z konstytucją.
Młody Prawnik
02.12.2011 - Zespół portalu SerwisPrawa.pl
Trybunał Konstytucyjny w pełnym składzie orzekł, iż zasady dopuszczenia do egzaminu notarialnego oraz formy jego zdawania są zgodne z konstytucją.
Nowelizacja kodeksu etyki i regulaminu szkolenia aplikantów
Młody Prawnik
01.12.2011 - Zespół portalu SerwisPrawa.pl
Na ostatnim posiedzeniu plenarnym Naczelnej Rady Adwokackiej, które odbyło się 19 listopada w Krakowie przyjęto szereg zmian w przepisach wewnętrznych Adwokatury.
Reforma aplikacji coraz bliżej
Młody Prawnik
23.11.2011 - Zespół portalu SerwisPrawa.pl
Trwają dyskusje nad ramowym programem szkolenia aplikantów adwokackich w przyszłym roku oraz nad wprowadzeniem zmian w regulaminie aplikacji adwokackiej.
  1 2 3 4 5 6 7 8 z 8  
Nasi partnerzy
 • InTENSO - outsourcing IT, leasing pracowniczy
 • Jakość obsługi
 • Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
 • Competitive Skills - Szkolenia biznesowe, rekrutacja i headhunting, doradztwo
 • Kaspersky
 • elsa
 • CBIT.pl
 • Enterprise-Gamification
 • Lazarski
 • Secret Client - tajemniczy klient, tajny klient, mystery shopping
 • Atlassian
Zobacz także
 • Kanały RSS
 • Facebook
 • Google+
® 2008 - 2019 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptacją regulaminu.