Jesteś tutaj:
Wiadomości
Reforma aplikacji coraz bliżej
Inne
23.11.2011 - Zespół portalu SerwisPrawa.pl
Trwają dyskusje nad ramowym programem szkolenia aplikantów adwokackich w przyszłym roku oraz nad wprowadzeniem zmian w regulaminie aplikacji adwokackiej.
Konferencja Nowoczesna Kancelaria Prawna
Inne
23.11.2011 - Autor zewnętrzny
Stosy dokumentów zasłaniają już osobę za biurkiem, półki uginają się pod natłokiem papieru, teczki się nie domykają... A wszystkiego można by uniknąć, dzięki odpowiednim systemom informatycznym i sprzętowi. Elektroniczny obieg dokumentów to cel, który stawia sobie 90% współczesnych, skierowanych na rozwój przedsiębiorstw i instytucji publicznych.
Egzamin na doradcę już w marcu 2012
Inne
22.11.2011 - Zespół portalu SerwisPrawa.pl
Znany jest już termin egzaminu pisemnego na doradcę podatkowego.
Matematyka w NIK
Inne
20.11.2011 - Autor zewnętrzny
O matematyce w NIK oraz programie „Pomocnik Kontrolera” - autorskim narzędziu informatycznym, wspomagającym inspektorów od początku do końca każdego audytu - opowiada Wiesław Karliński z Departamentu Metodyki Kontroli i Rozwoju Zawodowego, twórca aplikacji.
Problem otyłości wśród uczniów
Inne
18.11.2011 - Autor zewnętrzny
W Polsce przybywa dzieci dotkniętych problemem nadwagi i otyłości. Już 18 proc. uczniów zmaga się z tym narastającym problemem cywilizacyjnym. Środki zaradcze podejmowane przez szkoły i administrację publiczną są nieskuteczne, a dla wielu gmin wciąż ważniejsze jest to, ile zarabiają szkolne sklepiki, niż to, jaką żywność oferują. NIK skontrolowała działania administracji publicznej oraz szkół w zakresie zapobiegania nadwadze i otyłości u dzieci i młodzieży szkolnej. Kontrolą objęto lata 2009 - 2011 (pierwszy kwartał).
Jubileusz Prezesa Sądu Najwyższego - Prof. dr hab. Tadeusza Erecińskiego
Inne
17.11.2011 - Autor zewnętrzny
W piątek 18 listopada br. w Sali Senatu Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się wydarzenie, w którym swój udział zapowiedziały największe osobistości polskiego prawa m.in. Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego, Minister Sprawiedliwości, sędziowie Trybunału Konstytucyjnego oraz Sądu Najwyższego. Jubileusz 65 urodzin będzie w tym dniu obchodził jeden z najwybitniejszych polskich procesualistów – Prof. dr hab. Tadeusz Ereciński – Prezes Sądu Najwyższego kierujący pracą Izby Cywilnej od ponad 15 lat. Jako patron wydawniczy w uroczystości weźmie udział także wydawnictwo LexisNexis Polska.
Skargi młodych prawników na szkolenia i kolokwia radcowskie
Inne
16.11.2011 - Zespół portalu SerwisPrawa.pl
Wielu z warszawskich aplikantów radcowskich skarży się na organizację zajęć i kolokwiów. Samorząd twierdzi, że zarzuty są nieuzasadnione
Komisja Europejska da pieniądze na sieć szerokopasmową
Inne
16.11.2011 - Autor zewnętrzny
Pierwszy w Polsce projekt sieci szerokopasmowej uzyskał zielone światło od Komisji Europejskiej. Projekt "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej" (SSPW) zakłada budowę regionalnej sieci szkieletowej na zagrożonych wykluczeniem cyfrowym terenach Polski Wschodniej i jest największą inwestycją w sieci szerokopasmowe realizowaną ze środków UE na terenie Unii Europejskiej. Jego wartość to ponad 1,4 mld zł.
Jaki makijaż ma podbite oko?”
Inne
15.11.2011 - Autor zewnętrzny
Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Łódź zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji poświęconej problemowi przemocy wobec kobiet, która odbędzie się 25 listopada 2011 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.
Europejski System Nadzoru Finansowego – implementacja oraz skutki dla polskiego systemu prawnego
Inne
15.11.2011 - Autor zewnętrzny
Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Szczecin jest organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji „Europejski System Nadzoru Finansowego – implementacja oraz skutki dla polskiego systemu prawnego”, która odbędzie się 16 listopada 2011 r. w Szczecinie w Rektoracie Uniwersytetu Szczecińskiego przy Al. Jana Pawła II 22a.
  6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 z 23  
Nasi partnerzy
 • InTENSO - outsourcing IT, leasing pracowniczy
 • Jakość obsługi
 • Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
 • Competitive Skills - Szkolenia biznesowe, rekrutacja i headhunting, doradztwo
 • Kaspersky
 • elsa
 • CBIT.pl
 • Enterprise-Gamification
 • Lazarski
 • Secret Client - tajemniczy klient, tajny klient, mystery shopping
 • Atlassian
Zobacz także
 • Kanały RSS
 • Facebook
 • Google+
® 2008 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptacją regulaminu.