Jesteś tutaj:
Wiadomości
Bądź aktywny na forum prawnym i zgarnij nagrody!
Inne
03.08.2012 - Zespół portalu sPrawnik.pl
Redakcja serwisu sPrawnik.pl ogłasza konkurs na forum pt.: Bądź aktywny na forum prawnym i zgarnij nagrody!
BEZPŁATNA KONFERENCJA: bezpieczeństwo imprez masowych
Inne
26.07.2012 - BNT Konferencje Sp. z o. o.
Czy w dzisiejszym świecie, pełnym przemocy i terroryzmu możliwe jest zorganizowanie imprezy masowej wolnej od zagrożeń? Ja wykorzystać zdobycze nowoczesnej techniki aby ustrzec event przed niebezpieczeństwami? Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć Preleegnci i Wystawcy konferencji Bezpieczeństwo imprez masowych GigaCon.
M. Goliszewski: nie wierzę w rozpad strefy euro. Liderzy państw nie są durniami
Inne
06.06.2012 - NEWSERIA
Większe bezrobocie i zadłużenie, a nawet konflikty między państwami – to możliwe skutki rozpadu strefy euro. Zdaniem Marka Goliszewskiego, prezesa BCC, żadne państwo nie jest na to przygotowane. – Turbulencje będą, ale wytrzymajmy jeszcze trochę – radzi ekonomista.
Ruszył blog Rzecznika Prasowego Ministra Sprawiedliwości
Inne
28.05.2012 - Ministerstwo Sprawiedliwości
Ruszył blog Rzecznika Prasowego Ministra Sprawiedliwości. Można na nim znależć komentarze dotyczące bieżących wydarzeń i publikacji prasowych.
Zmowy cenowe i inne zakazane praktyki rynkowe w świetle orzeczeń UOKIK
Inne
20.05.2012 - Fundacja Rozwoju Rachunkowości
Jeszcze w tym roku przedsiębiorcy prowadzący działalność na polskim rynku doświadczą nowego reżimu prawa konkurencji. Mając świadomość możliwości, ale również związanych z tymi zmianami zagrożeń i prawnych konsekwencji zapraszam na organizowaną przez Centrum Szkoleniowe Sp. z o. o. firmę z grupy Fundacji Rozwoju Rachunkowości w Polsce konferencję „Zmowy cenowe i inne zakazane praktyki rynkowe w świetle orzeczeń UOKIK”. Konferencja odbędzie się 19 czerwca 2012 r. w Warszawie.
Szkolenie: Praktyczne aspekty zmian dokonanych ustawą o ograniczaniu barier administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców
Inne
16.05.2012 - LexisNexis
Praktyczne aspekty zmian dokonanych ustawą o ograniczaniu barier administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców - szkolenie.
Szkolenie: Krajowe zasady rachunkowości budżetowej obowiązujące w roku 2012 beneficjentów oraz władzę wdrażającą programy europejskie
Inne
15.05.2012 - LexisNexis
Celem szkolenia jest podniesienie kwalifikacji odpowiedzialnych pracowników Władzy Wdrażającej Programy Europejskie, pracowników Instytucji Zarządzającej, pracowników Instytucji Pośredniczącej I stopnia, pracowników Instytucji Pośredniczącej II stopnia (Instytucji Wdrażającej), pracowników Instytucji Audytu, pracowników Instytucji Certyfikującej oraz pracowników Instytucji Pośredniczącej w Certyfikacji w zakresie budowy wiarygodnych systemów informacyjnych rachunkowości środków UE, w świetle obowiązków wynikających z artykułu 60 Rozporządzenia Rady (WE) nr 1083/2006 oraz w świetle nadrzędnych zasad rachunkowości budżetowej, zasad budowy i funkcjonowania kont księgowych, zasad dokonywania zapisów na kontach księgowych oraz zasad budowy analityk na kontach księgowych i ich powiązania z księgami beneficjenta w świetle rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 5 lipca 2010 roku i jego obowiązujących od 1 stycznia 2012 roku zmian.
Konferencja Internet ASAP – o trendach i nowoczesnych narzędziach efektywnego e-marketingu
Inne
14.05.2012 - Agencja Reklamy EURA7
W dniach 31 maja-1 czerwca 2012 w Hotelu Park Inn w Krakowie odbędzie się konferencja Internet ASAP, będąca jedyną w swoim rodzaju okazją do spotkania z praktykami branży marketingowej i największymi osobowościami polskiego Internetu.
Szkolenie: Umowy handlowe na rynku energii elektrycznej
Inne
08.05.2012 - LexisNexis
Szkolenie jest adresowane do pracowników energetycznych przedsiębiorstw obrotu energią, pracowników energetycznych przedsiębiorstw wytwórczych oraz w szczególności odbiorców końcowych energii korzystających z prawa dostępu stron trzecich do sieci i samodzielnie zakupujących energię elektryczną na swoje potrzeby.
Szkolenie: Egzekucja wierzytelności hipotecznych w bankowości
Inne
07.05.2012 - LexisNexis
Cel szkolenia: poznanie psychologii dłużnika, poznanie powodów niespłacania zobowiązań, przygotowanie osób odpowiedzialnych za windykację należności do wykonywania swoich obowiązków w sposób w pełni profesjonalny i skuteczny.
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 23  
Nasi partnerzy
 • InTENSO - outsourcing IT, leasing pracowniczy
 • Jakość obsługi
 • Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
 • Competitive Skills - Szkolenia biznesowe, rekrutacja i headhunting, doradztwo
 • Kaspersky
 • elsa
 • CBIT.pl
 • Enterprise-Gamification
 • Lazarski
 • Secret Client - tajemniczy klient, tajny klient, mystery shopping
 • Atlassian
Zobacz także
 • Kanały RSS
 • Facebook
 • Google+
® 2008 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptacją regulaminu.