Jesteś tutaj:
Wiadomości
Nowy komendant wojewódzki dolnośląskiej Policji
Inne
20.03.2013 - KGP
Inspektor Wojciech Ołdyński, były Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy, został nowym Komendantem Dolnośląskiej Policji. Zastąpił na tym stanowisku nadinspektora Dariusza Biela, który przeszedł na emeryturę. Uroczyste przekazanie obowiązków odbyło się w Sali Odpraw KWP we Wrocławiu. Wprowadzenia na stanowisko dokonał Komendant Główny Policji nadinspektor Marek Działoszyński.
Policjanci uratowali życie 29-latka. Próbował popełnić samobójstwo
Inne
19.03.2013 - KGP
Policjanci z Radzynia Podlaskiego uratowali życie 29-latka, który próbował popełnić samobójstwo. Mężczyzna ten, dzwoniąc na telefon alarmowy policji, powiadomił, iż chce targnąć się na swoje życie. Oficer dyżurny ustalił miejsce zamieszkania i pobytu niedoszłego samobójcy. Policjanci, przybywając na miejsce, zastali wiszącego z pętlą na szyi mężczyznę, który był nieprzytomny i nie oddychał.
Portal internetowy ZUS jednym z najnowocześniejszych w Europie
Inne
12.03.2013 - NEWSERIA
Zakład Ubezpieczeń Społecznych stara się zmienić swój wizerunek na bardziej nowoczesny i bardziej przyjazny użytkownikom. Na nowym portalu informacyjnym ZUS-u zarejestrowało się już ponad 100 tysięcy osób. Umożliwia on m.in. opłacenie składek, sprawdzenie danych czy złożenie deklaracji. Ma to na celu uczynienie kontaktu z ZUS szybszym i wygodniejszym.
Warsztat: II edycja - Umowy określające relacje w grupie kapitałowej
Inne
05.03.2013 - GRUPA MMC POLSKA
MM Conferences S.A. ma przyjemność zaprosić Państwa na: Warsztat: II edycja – Umowy określające relacje w grupie kapitałowej 19-20 marca 2013 r., Hotel Hyatt Regency, Warszawa
Konferencja: Nowoczesna kancelaria prawna - dokumenty i sprawy pod kontrolą
Inne
19.10.2012 - Success Point Sp. z o.o.
Najczęstsze problemy z jakimi zmagają się kancelarie prawne to tony makulatury i papierów. W jaki sposób usprawnić działanie kancelarii prawnej? Jak uporządkować setki spraw i stosy dokumentów?
Konferencja: Dyrektywa IED
Inne
15.10.2012 - Fundacja Rozwoju Rachunkowości
Centrum Szkoleniowe Sp. z o. o. z grupy Fundacji Rozwoju Rachunkowości w Polsce, organizuje konferencję „Dyrektywa IED”.
Polski Kongres Prawa Upadłościowego i Naprawczego INSO 2012
Inne
04.10.2012 - Instytut Allerhanda
8. listopada w Warszawie odbędzie się Polski Kongres Prawa Upadłościowego i Naprawczego INSO 2012 pod honorowym patronatem Parlamentu Europejskiego, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezesa Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, Naczelnej Rady Adwokackiej, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia”, Krajowej Izby Gospodarczej, PKPP Lewiatan oraz Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw.
Polski Kongres Prawa Energetycznego 2012 - Gaz Łupkowy
Inne
02.10.2012 - Instytut Allerhanda
Polski Kongres Prawa Energetycznego 2012 – Gaz Łupkowy odbędzie się w dniu 17. października 2012 r. w Warszawie. Poruszana tematyka: eksploatacja złóż z dna morskiego (doświadczenia norweskie), europejska polityka energetyczna (doświadczenia Europarlamentu), wnioski z dotychczasowej praktyki – co należałoby zmienić w zakresie koncesjonowania z perspektywy pierwszych polskich doświadczeń?, czy państwo powinno zarabiać na gazie łupkowym? (perspektywa Sejmu RP), korzyści dla mieszkańców (perspektywa władz lokalnych), społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR): doświadczenia polskich firm wydobywczych, doświadczenia czeskie, komunikacja ze społecznościami lokalnymi, interesy podmiotów prywatnych, wpływ public relations (PR) na działania wydobywcze – case study: Bułgaria.
Polski Kongres Regulacji Rynków Finansowych 2012
Inne
02.10.2012 - Instytut Allerhanda
11 października 2012 r. w Warszawie odbędzie się Polski Kongres Regulacji Rynków Finansowych 2012. Patronat honorowy nad Kongresem sprawują m.in.: Parlament Europejski, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, Komisja Nadzoru Finansowego, Narodowy Bank Polski, Bankowy Fundusz Gwarancyjny, Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Izba Gospodarcza, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie, Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia”, PKPP Lewiatan, Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw, Prezes Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.
VI Kongres Prawo Konkurencji
Inne
27.09.2012 - Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
Poznaj najnowsze zmiany, na które powinieneś przygotować swoją firmę już dziś!
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 23  
Nasi partnerzy
 • InTENSO - outsourcing IT, leasing pracowniczy
 • Jakość obsługi
 • Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
 • Competitive Skills - Szkolenia biznesowe, rekrutacja i headhunting, doradztwo
 • Kaspersky
 • elsa
 • CBIT.pl
 • Enterprise-Gamification
 • Lazarski
 • Secret Client - tajemniczy klient, tajny klient, mystery shopping
 • Atlassian
Zobacz także
 • Kanały RSS
 • Facebook
 • Google+
® 2008 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptacją regulaminu.