Jesteś tutaj:
Wiadomości
Powodzianie nie dostaną 5 tys. zł
Inne
23.08.2011 - Zespół portalu SerwisPrawa.pl
Poszkodowane rodziny, które straciły dom, w ciągu 4 dni od złożenia wniosku mogą otrzymać jednorazowy zasiłek w kwocie nawet 2 tys. zł. Właściciele zalanych firm otrzymają pożyczkę do 50 tysięcy złotych.
Odnawialne źródła energii dają pracę
Inne
23.08.2011 - Autor zewnętrzny
W 2020 roku w bilansie końcowego zużycia energii 15 procent mają stanowić źródła odnawialne. Na udział ten pracować będzie nie tylko sektor elektroenergetyki, ale także ciepłownictwo i transport. Stwarza to dobrą perspektywę zatrudnienia, szacowaną na 66 000 miejsc pracy w sektorze odnawialnych źródeł energii (OZE). W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego wraz z Polską Izbą Gospodarczą Energii Odnawialnej (PIGEO) oraz Wojskową Akademią Techniczną (WAT) stworzyła unikatowy program studiów podyplomowych „Inwestycje i Zarządzanie Projektami Wykorzystującymi OZE”.
Jen pręży muskuły
Inne
23.08.2011 - Autor zewnętrzny
Dolar gwałtownie spadł wobec euro w piątek. W konsekwencji kurs spadł w okolice tygodniowego dołka. Również wobec jena japońskiego, amerykańska waluta mocno straciła ustanawiając nowe minimum. Obecnie sytuacja wraca do normy, pomaga w tym sytuacja na giełdach akcji.
Aplikacja adwokacka - rekordowa liczba zgłoszeń
Inne
22.08.2011 - Zespół portalu SerwisPrawa.pl
W tym roku do konkursu na aplikację adwokacką chce przystąpić ponad cztery tysiące (4134) absolwentów prawa. Jeszcze nigdy nie zgłosiło się tak wielu kandydatów - informuje portal Adwokatura.pl.
Kontynuacja edukacji prawnej w szkołach
Inne
21.08.2011 - Zespół portalu SerwisPrawa.pl
Od 1 września rozpoczyna się kolejny etap programu praktycznej nauki prawa w szkołach i uczelniach. Poprzednie organizowało Ministerstwo Sprawiedliwości oraz samorząd radców prawnych. Tym razem do akcji włącza się również Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Łatwiej dla zagranicznych prawników Przestępstwo znieważenia funkcjonariusza publicznego
Inne
21.08.2011 - Zespół portalu SerwisPrawa.pl
Działalność w formie spółki komandytowo-akcyjnej będą mogli prowadzić zagraniczni prawnicy świadczący usługi w Polsce
Ciągle spadki, ale już mniej gwałtowne
Inne
19.08.2011 - Autor zewnętrzny
Piątkowa sesja na europejskim giełdowym rynku akcyjnym rozpoczęła się od ponownej przeceny, ale jej skala jest już mniej gwałtowna i głęboka od tej obserwowanej w czwartek. Główny czynnik determinujący zachowania inwestorów pozostaje wciąż ten sam - są nim obawy o globalny wzrost gospodarczy i pośrednio o wyniki spółek -, ale nie popycha on ich już do tak panicznych zachowań jak dzień wcześniej. Nowych informacji brak, no poza tą mówiącą o obniżeniu prognozy PKB dla USA przez Citigroup – na 2011 r. do 1,6% z 1,7%. O godz. 10:30 paneuropejski indeks STOXX Europe 600 zniżkował o 2,22%, a najszerszy wskaźnik warszawskiego parkietu, czyli WIG tracił na wartości 2,09%. Wcześniej w regionie Azji I Pacyfiku ceny akcji spadły średnio o 3,3% (indeks MSCI AC AP).
Największy wzrost kursu dolara od dwóch tygodni
Inne
19.08.2011 - Autor zewnętrzny
Dolar amerykański zyskał na wartości w stosunku porównaniu do innych głównych walut w czwartek, stanowiąc bezpieczne schronienie pieniędzy w obliczu rosnących obaw o powolny wzrost gospodarczy czołowych gospodarek świata oraz z powodu fatalnych nastrojów na globalnych rynkach akcji.
Studencie leć tanio. Walka z pociągami
Inne
18.08.2011 - Zespół portalu SerwisPrawa.pl
Linia PolskiBus.com i Eurolot zamierzają przejąć studentów, którzy dotychczas do dalekich podróży wykorzystywali pociągi. PolskiBus.com kusi ceną i komfortem, Eurolot komfortem i krótkim czasem podróży.
Dyplom renomowanej uczelni dzięki studiom na odległość
Inne
18.08.2011 - Autor zewnętrzny
Nauka w trybie on-line staje się w Polsce coraz popularniejsza. Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy w oparciu o platformę internetową ma już swoją bogatą historię w USA. Obecnie ten trend zauważalny stał się również w Europie. Najlepsze uniwersytety proponują już kierunki w trybie e-learningowym. Uczelnia Łazarskiego prowadzi zajęcia w trybie on-line na studiach licencjackich na kierunku Zarządzanie i magisterskich na kierunku Ekonomia. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zyskać dyplom renomowanej uczelni, a nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych.
  13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 z 23  
Nasi partnerzy
 • InTENSO - outsourcing IT, leasing pracowniczy
 • Jakość obsługi
 • Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
 • Competitive Skills - Szkolenia biznesowe, rekrutacja i headhunting, doradztwo
 • Kaspersky
 • elsa
 • CBIT.pl
 • Enterprise-Gamification
 • Lazarski
 • Secret Client - tajemniczy klient, tajny klient, mystery shopping
 • Atlassian
Zobacz także
 • Kanały RSS
 • Facebook
 • Google+
® 2008 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptacją regulaminu.