Jesteś tutaj:
Wiadomości
Policjanci pomogli ciężarnej kobiecie
Prawo karne
17.03.2013 - KGP
Hrubieszowscy policjanci przewieźli do szpitala ciężarną kobietę. 26-latka źle się poczuła, ale zasypane śniegiem drogi uniemożliwiały wydostanie się z miejscowości, w której mieszka. Na pomoc ruszyli policjanci, którzy przebili się przez zaspy i radiowozem dowieźli ją do szpitala. Kobieta jest już pod opieką lekarzy.
Spowodował kolizję i wpadł z nielegalnym tytoniem
Prawo karne
17.03.2013 - KGP
Ponad 100 kilogramów suszu tytoniu przewoził swoim samochodem mieszkaniec woj. pomorskiego. Taki ładunek ujawnili policjanci drogówki, którzy zostali wezwani do kolizji drogowej. Okazało się, że 43-latek, który przewoził nielegalny towar, uderzył w inny pojazd. Za posiadanie wyrobów bez akcyzy grozi kara dwóch lat pozbawienia wolności, grzywna oraz przepadek zabezpieczonego mienia.
Pijany wpadł autem do kanału. Policyjny wywiadowca wskoczył do wody i uratował kierowcę i pasażera
Prawo karne
17.03.2013 - KGP
Ostródzcy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia, do którego doszło w piątek wieczorem w Ostródzie. Kierowca volvo stracił panowanie nad autem i wpadł do kanału wywracając samochód. Oprócz niego w samochodzie było jeszcze trzech pasażerów. Dzięki natychmiastowej pomocy świadka zdarzenia i policyjnego wywiadowcy poszkodowanym mężczyznom nic się nie stało. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli pijani.
Kolejny akt oskarżenia w korupcyjnym śledztwie
Prawo karne
15.03.2013 - KGP
Prokuratura Okręgowa w Radomiu skierowała kolejny akt oskarżenia w jednej z największych spraw korupcyjnych prowadzonych dotąd w Polsce. Śledztwo dotyczy wręczania łapówek przez przedstawicieli kilku firm farmaceutycznych osobom pełniącym funkcje publiczne w placówkach służby zdrowia na terenie całego kraju.
Wyłudzili z banków kredyty na co najmniej 2 mln zł
Prawo karne
15.03.2013 - KGP
Za wyłudzenia kredytów odpowie przed sądem mężczyzna, podejrzany o udział w grupie zajmującej się tym przestępczym procederem, a zatrzymany przez dolnośląskich policjantów. W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali do chwili obecnej już 12 osób. Straty powstałe w wyniku działania grupy, na szkodę różnych podmiotów finansowych, szacuje się łącznie na kwotę, co najmniej 2 mln zł.
Pociągiem przewozili ponad 10 kg marihuany
Prawo karne
15.03.2013 - KGP
Policjanci z Centralnego Biura Śledczego na dworcu kolejowym Łódź Kaliska zatrzymali dwóch kurierów narkotykowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 10 kilogramów marihuany, którą mężczyźni przewozili w walizce. Wartość narkotyku oszacowano na około 150 tys. złotych. Obaj podejrzani zostali tymczasowo aresztowani na najbliższe trzy miesiące.
Policjanci odzyskali skradzione złoto
Prawo karne
15.03.2013 - KGP
Bytomscy kryminalni zatrzymali 47-letniego instalatora podejrzanego o kradzież biżuterii i monet wartych około 250 tys. złotych. Mężczyzna, w trakcie prowadzonej naprawy kanalizacji w domu starszego bytomianina, skradł ze skrytki pod wanną worek z precjozami. Mundurowi odzyskali zrabowane mienie. Podejrzanemu o kradzież mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.
Odpowie za napady na stację paliw
Prawo karne
15.03.2013 - KGP
Policjanci z wydziału kryminalnego i komisariatu w Szczyrku zatrzymali 20-latka podejrzanego o napady na stację benzynową w Buczkowicach. Zrabowaną gotówkę sprawca przeznaczał na spłatę zadłużenia w salonie gier. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 12 lat więzienia.
Zatrzymani za próbę wymuszenia haraczu
Prawo karne
15.03.2013 - KGP
Policjanci z Mokotowa zatrzymali Grzegorza Cz. oraz Łukasza K., którzy usłyszeli zarzuty za próbę wymuszenia rozbójniczego. Obaj wpadli w ręce funkcjonariuszy podczas zasadzki. Mężczyźni zastraszali młodą kobietę, próbując wymusić od niej pieniądze. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 10 lat więzienia.
6-latek znowu zadzwonił i poprosił o pomoc policjantów - jego matka ponownie pijana
Prawo karne
15.03.2013 - KGP
Kiedy pijana matka spała w mieszkaniu, 6–latek wyszedł na mróz w samej koszulce i zadzwonił po pomoc do policjantów. Funkcjonariusze nie zdołali obudzić kobiety. Była nietrzeźwa. Postanowili przekazać dziecko pod opiekę babki mieszkającej w pobliżu. Niestety ta była nietrzeźwa. W rezultacie chłopcem zajął się wezwany przez policjantów kuzyn. Wobec matki wszczęte zostało dochodzenie.
  20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 z 266  
Nasi partnerzy
 • InTENSO - outsourcing IT, leasing pracowniczy
 • Jakość obsługi
 • Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
 • Competitive Skills - Szkolenia biznesowe, rekrutacja i headhunting, doradztwo
 • Kaspersky
 • elsa
 • CBIT.pl
 • Enterprise-Gamification
 • Lazarski
 • Secret Client - tajemniczy klient, tajny klient, mystery shopping
 • Atlassian
Zobacz także
 • Kanały RSS
 • Facebook
 • Google+
® 2008 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptacją regulaminu.