Jesteś tutaj:
Wiadomości
Zarzuty za nielegalną sprzedaż produktów leczniczych
Prawo karne
03.04.2013 - KGP
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Lesznie zatrzymali parę, która nielegalnie handlowała produktami leczniczymi służącymi do farmakologicznej aborcji. Śledczy ustalili, że wysyłany przez nich towar trafił do blisko 700 adresatów w kraju. Dwójka młodych ludzi handlowała też niedozwolonymi anabolikami.
Zatrzymani fałszywi krewni
Prawo karne
03.04.2013 - KGP
Odpowiedzialnym zachowaniem wykazała się 84–letnia mieszkanka Ochoty, która nie dała oszukać się metodą na wnuczka. 28 i 26-latek próbowali wyłudzić od niej 20 tys. złotych, kobieta jednak nie dała wiary słowom jednego z mężczyzn i o całym zdarzeniu powiadomiła policję.
Podejrzani o wprowadzenie do obrotu narkotyków wartych 6 milionów złotych
Prawo karne
03.04.2013 - KGP
Dolnośląscy policjanci rozbili grupę przestępczą podejrzaną o przemyt na szeroką skalę narkotyków do Polski oraz wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zatrzymali kilka osób w tym m.in. dilerów narkotykowych i kurierów. Sprawcy mogli wprowadzić do obrotu 500 kg marihuany i 150 kg amfetaminy o czarnorynkowej wartości ok. 6 milionów złotych.
Dyżury telefoniczne w Ministerstwie Finansów
Prawo podatkowe
03.04.2013 - Ministerstwo Finansów
Masz wątpliwości przy rozliczeniu podatkowym? Możesz zapytać naszych ekspertów o radę. Już 4 kwietnia (czwartek) od godziny 10.00 do 13.00 odbędą się dyżury telefoniczne.
Lekarz oskarżony o łapówki
Prawo karne
03.04.2013 - KGP
Policjanci z Katowic zajmujący się zwalczaniem korupcji zakończyli kolejne śledztwo w sprawie lekarza medycyny pracy, który poświadczał nieprawdę w dokumentach stwierdzających zdolność do pracy i przeprowadzenie specjalistycznych badań. Akt oskarżenia obejmujący 210 zarzutów trafił już do prokuratury.
Policjanci rozpracowali grupę kradnącą transformatory
Prawo karne
03.04.2013 - KGP
Zachodniopomorscy policjanci ustalili i zatrzymali siedmiu mężczyzn, którzy kradli transformatory na terenie kilku powiatów. Swoim działaniem nie tylko pozbawili pobliskich mieszkańców na kilka godzin energii elektrycznej, ale spowodowali również straty na ponad 400 tys. zł. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
Coraz większe problemy operatora platformy nc plus
Prawo cywilne
02.04.2013 - Olejarz Jarosław
W ciągu ostatnich kilku dni trwa w internecie zamieszanie związane z połączeniem oferty platformy „n” z platformą „cyfra +”. Wydawałoby się, że wszystko powinno przejść bez większych problemów, ale okazuje się, że tak nie jest… Użytkownicy połączonych platform cyfrowych połączyli się i już doprowadzili do zmian personalnych w spółce ITI Neovision (właściciela platformy „NC Plus”).
LOT do prywatyzacji
Prawo
02.04.2013 - KPRM
Rząd przyjął regulację, która umożliwi zbycie wszystkich akcji posiadanych przez Skarb Państwa w spółce LOT na rzecz inwestora strategicznego.
Policjanci sprawdzają wagę samochodów marki Smart. Przygotowują zarzuty dla diagnostów
Prawo karne
02.04.2013 - KGP
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu i poznańskie prokuratury prowadzą śledztwa w sprawie nieprawidłowości podczas przeprowadzania badań technicznych i procedury rejestracji samochodów marki Smart. Proceder polegał na fikcyjnym „odchudzeniu” aut do masy nieprzekraczającej 550 kg.
Rozprowadzali sfałszowane bilety komunikacji miejskiej
Prawo karne
02.04.2013 - KGP
Policjanci zatrzymali cztery osoby, które rozprowadzały podrobione bilety MPK. Trwa ustalanie, w jaki sposób zatrzymani wchodzili w posiadanie biletów, oraz innych osób, które brały udział w tym procederze. Grupa rozprowadzała bilety po znacznie niższych cenach od nominałów pośród swoich znajomych już od września 2012 roku.
  13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 z 266  
Nasi partnerzy
 • InTENSO - outsourcing IT, leasing pracowniczy
 • Jakość obsługi
 • Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
 • Competitive Skills - Szkolenia biznesowe, rekrutacja i headhunting, doradztwo
 • Kaspersky
 • elsa
 • CBIT.pl
 • Enterprise-Gamification
 • Lazarski
 • Secret Client - tajemniczy klient, tajny klient, mystery shopping
 • Atlassian
Zobacz także
 • Kanały RSS
 • Facebook
 • Google+
® 2008 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptacją regulaminu.