Jesteś tutaj:
Wiadomości
9-latka w szpitalu. Powód - upojenie alkoholowe
Prawo karne
05.04.2013 - KGP
Policjanci zostali wezwani przez mieszkankę Ornety. Kobieta zajęła się małą dziewczynką, która była kompletnie pijana. Dziecko szło ulicą chwiejąc się na nogach. Od dziewczynki czuć było alkohol. Jednak 9-latka niczego nie pamiętała. Na miejsce wezwano ratowników medycznych, którzy zabrali pijane dziecko do szpitala.
ZUS uruchamia dwa nowe call center. Chce przyspieszyć obsługę klientów
Inne
05.04.2013 - NEWSERIA
By usprawnić obsługę klientów, ZUS chce jeszcze w tym roku uruchomić dwie kolejne lokalizacje call center i podwoić liczbę konsultantów. Wszystko przez rosnące zainteresowanie usługami Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS-u, w którym w pierwszym kwartale tego roku konsultanci obsłużyli więcej połączeń niż w całym 2012 r. Centralizacja usług telefonicznych przyniosła już wiele milionów złotych oszczędności.
Oszukany w sieci na ponad 63 tys. złotych
Prawo karne
05.04.2013 - KGP
Policjanci z Tarnogrodu ustalają sprawcę oszustwa, który za pośrednictwem internetu sprzedał 37-letniemu mieszkańcowi gminy Księżpol ciągnik rolniczy za ponad 63 tys. zł. Mężczyzna po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym ze sprzedającym wpłacił na konto angielskiej firmy wskazaną kwotę, po czym kontakt ze sprzedającym się urwał.
Spotkanie 'Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów - nowe szanse i ryzyka dla przedsiębiorców'
Prawo cywilne
05.04.2013 - Business Media Solutions
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do udziału w spotkaniu „Nowelizacja Ustawy o Ochronie Konkurencji i Konsumentów 2013”, które odbędzie się dnia 15 maja 2013r. w Warszawie. Firma Business Media Solutions umożliwia dołączenie do wspólnego dialogu praktyków i profesjonalistów. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń oraz wspólne wypracowanie najlepszych rozwiązań.
Matka dziecka usłyszała zarzut zabójstwa
Prawo karne
04.04.2013 - KGP
Policjanci z Inowrocławia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci półtorarocznego chłopca, do której doszło w nocy z 2/3.04.2013 r. w Inowrocławiu. Do sprawy zatrzymane zostały dwie osoby.
Oszustka oferowała pracę
Prawo karne
04.04.2013 - KGP
Policjanci zatrzymali 21-latkę, która za pośrednictwem Internetu oszukała co najmniej 46 osób składając im nieuczciwą ofertę pracy i wyłudzając zaliczki na poczet materiałów do składania długopisów i biżuterii. Grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Uwaga na hakerów podszywających się pod Policję!
Prawo karne
04.04.2013 - KGP
Internautów atakuje nowa wersja wirusa Weelsof. Blokuje on komputer, przejmuje kontrolę nad zainstalowaną w nim kamerką, a na ekranie pojawia się komunikat o nagrywaniu obrazu. Hakerzy, podszywając się pod Policję, żądają następnie wpłaty określonej kwoty w zamian za usunięcie blokady. Aby nie stać się ofiarą ataku, pamiętajmy o korzystaniu z legalnych i aktualizowanych programów antywirusowych.
Polski Kongres Prawa Budowlanego i Nieruchomości 2013
Prawo budowlane
04.04.2013 - Instytut Allerhanda
Polski Kongres Prawa Budowlanego i Nieruchomości 2013 jest jednym z cyklu wydarzeń prawno-ekonomicznych Allerhand Summits, poświęconych dziedzinom prawa szczególnie istotnym z punktu widzenia funkcjonowania i rozwoju gospodarki.
Warsztaty: Zamówienia publiczne w branży IT
Prawo gospodarcze
04.04.2013 - Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
21.05.2013, Warszawa, Hotel Hyatt Regency
Fundusze unijne na drogi odblokowane
Prawo
03.04.2013 - KPRM
Komisja Europejska przyjęła wyjaśnienia polskiego rządu i odblokowała 3,5 mld zł zamrożonych w grudniu.
  13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 z 266  
Nasi partnerzy
 • InTENSO - outsourcing IT, leasing pracowniczy
 • Jakość obsługi
 • Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
 • Competitive Skills - Szkolenia biznesowe, rekrutacja i headhunting, doradztwo
 • Kaspersky
 • elsa
 • CBIT.pl
 • Enterprise-Gamification
 • Lazarski
 • Secret Client - tajemniczy klient, tajny klient, mystery shopping
 • Atlassian
Zobacz także
 • Kanały RSS
 • Facebook
 • Google+
® 2008 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptacją regulaminu.