Jesteś tutaj:
Wiadomości
Uwolniona kobieta - zatrzymani podejrzani o uprowadzenie
Prawo karne
09.04.2013 - KGP
Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i Centralnego Biura Śledczego zatrzymali dwie osoby podejrzane o uprowadzenie kobiety, zmuszanie do prostytucji oraz czerpanie z niej korzyści majątkowej. W wyniku prowadzonych działań funkcjonariusze uwolnili pokrzywdzoną i udzielili jej pomocy.
Marchewki, słoiki lub inne bezwartościowe rzeczy zamiast telefonów komórkowych
Prawo karne
09.04.2013 - KGP
Nidziccy policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o oszustwa. Robert M. na jednym z popularnych portali aukcyjnych wystawiał do sprzedaży telefony komórkowe i wykrywacze metali. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna zamiast wartościowych przedmiotów, osobom kupującym wysyłał marchewki, słoiki lub inne rzeczy, które nie miały najmniejszej wartości.
Premier: potrzebna jest refleksja nad konstytucją
Prawo konstytucyjne
09.04.2013 - KPRM
- Zmiany, jakie zachodzą w Polsce i wokół Polski, będą wymagały refleksji, a w konsekwencji zmian w konstytucji - powiedział Donald Tusk podczas dorocznego zgromadzenia ogólnego sędziów Trybunału Konstytucyjnego.
Zarzuty za napad na konwój z pieniędzmi
Prawo karne
09.04.2013 - NEWSERIA
Pięć osób zamieszanych w napad na konwój bankowy ustalili i zatrzymali policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Do napadu doszło w kwietniu 2000 roku w miejscowości Podrzewie koło Poznania. Za współudział w napadzie z bronią grozi nawet 15 lat więzienia.
Już ponad 5 tys. spółek z o.o. zarejestrowanych w trybie S24
Prawo gospodarcze
09.04.2013 - Ministerstwo Sprawiedliwości
Do końca marca 2013 r. liczba zarejestrowanych spółek z o.o. w trybie S24 wyniosła 5274.
Policjanci poszukują ofiar gwałciciela
Prawo karne
08.04.2013 - KGP
Krakowska policja zatrzymała seryjnego gwałciciela. W prowadzonym śledztwie zebrano dowody pozwalające na przedstawienie sprawcy 7 zarzutów gwałtu, usiłowania gwałtu oraz dopuszczania się innych czynności seksualnych. Śledczy przypuszczają jednak, że ofiar mogło być więcej. Proszą napadnięte kobiety o kontakt.
Bestialsko zabili psa
Prawo karne
08.04.2013 - KGP
Nawet do 3 lat pozbawienia wolności może grozić dwóm mężczyznom podejrzanym o bestialskie zabicie psa. Policjanci ze Strzegomia szybko ustalili sprawców, którymi okazali się mężczyźni w wieku 19 i 50 lat. Teraz obaj za swój czyn odpowiedzą przed sądem.
Premier Tusk o wizycie w Nigerii: Celem jest nadgonienie zaległości
Inne
08.04.2013 - KPRM
- Mało kto wie, jaką potęgą gospodarczą jest Nigeria - powiedział premier i dodał: - Jestem ponad pięć lat premierem i nigdy na kontynencie afrykańskim wizyty nie składałem.
Oszuści w rękach policjantów
Prawo karne
05.04.2013 - KGP
Policjanci zatrzymali dwie osoby, które wmawiały starszym osobom, że są ich wnuczkami i potrzebują pożyczyć pieniądze, by kupić obligacje w atrakcyjnej cenie. Sprawcy zostali zatrzymani tuż po kolejnym oszustwie, zanim zdążyli wsiąść do czekającego na nich auta. 17-letniej kobiecie i 18-letniemu mężczyźnie przedstawiono 6 zarzutów oszustwa.
Fałszując testamenty, wyłudzali kamienice
Prawo cywilne
05.04.2013 - KGP
Policjanci z KWP w Łodzi oraz CBŚ, pracujący w ramach grupy specjalnie powołanej przez Komendanta Głównego Policji, zatrzymali 14 osób podejrzanych o oszustwa na szkodę spadkobierców kilkudziesięciu łódzkich kamienic.
  13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 z 266  
Nasi partnerzy
 • InTENSO - outsourcing IT, leasing pracowniczy
 • Jakość obsługi
 • Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
 • Competitive Skills - Szkolenia biznesowe, rekrutacja i headhunting, doradztwo
 • Kaspersky
 • elsa
 • CBIT.pl
 • Enterprise-Gamification
 • Lazarski
 • Secret Client - tajemniczy klient, tajny klient, mystery shopping
 • Atlassian
Zobacz także
 • Kanały RSS
 • Facebook
 • Google+
® 2008 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptacją regulaminu.