Jesteś tutaj:
Wiadomości
II Polski Kongres Prawa Budowlanego i Nieruchomości 2015
Prawo
20.01.2015 - Instytut Allerhanda
Instytut Allerhanda zaprasza do udziału w II Polskim Kongresie Prawa Budowlanego i Nieruchomości 2015. To szczególne wydarzenie branżowe dla wszystkich zainteresowanych prawem budowlanym i rynkiem nieruchomości osób, gromadzące najwybitniejszych polskich ekspertów w tych dziedzinach. 24 marca 2015 r., Warszawa, hotel Polonia Palace
II Polski Kongres Prawa Własności Intelektualnej 2014 - Przemysł gier komputerowych
Prawo autorskie
06.05.2014 - Instytut Allerhanda
Instytut Allerhanda zaprasza na II Polski Kongres Prawa Własności Intelektualnej 2014, który odbędzie się 10 czerwca w Warszawie w hotelu Polonia Palace. Ideą tegorocznego Kongresu jest umożliwienie dyskusji na najbardziej aktualne tematy związane z problematyką prawną funkcjonowania sektora gier komputerowych – ich produkcji, ochrony, marketingu i sprzedaży.
Dlaczego warto zadbać o zakres uprawnień do oprogramowania?
Prawo autorskie
05.05.2014 - International Data Group Poland S.A.
12 czerwca 2014 r. w Warszawie Computerworld we współpracy z Kancelarią Maruta i Wspólnicy organizuje warsztaty „Prawa autorskie w projektach informatycznych”.
Umowy na rynku energetycznym i gazowym na gruncie nowego prawa energetycznego
Umowy
30.04.2014 - GRUPA MMC POLSKA
W ramach warsztatu „Umowy na rynku energetycznym i gazowym na gruncie nowego prawa energetycznego i istniejących problemów” który odbędzie się 12-13 czerwca 2014r. w Hotelu Sheraton w Warszawie zaprezentowane zostaną najlepsze doświadczenia z zakresu konstruowania i zawierania umów, najnowszych zmian przepisów prawnych oraz podstawowych zobowiązań, warunków jak i konsekwencji wcześniejszego rozwiązania umowy. Zaproszeni eksperci omówią główne zagadnienia związane z najnowszymi decyzjami UOKIK’u, zawieraniem umów na odległość, jak również praktycznymi aspektami związanymi ze stosowaniem umowy ramowej EFET. Efektem warsztatu będzie przekazanie uczestnikom wiedzy o rynku i umowach stosowanych na rynku energetycznym.
Adwokaci Pro Bono już 26 kwietnia 2014 roku!
Inne
25.04.2014 - Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie
W najbliższą sobotę, 26 kwietnia 2014 r. w ramach 2. edycji akcji „Adwokaci Pro Bono” sześć mazowieckich kancelarii adwokackich będzie udzielać bezpłatnych porad klientom indywidualnym zainteresowanym tematyką podatków.
'Reklama Produktów farmaceutycznych- czy społeczeństwo tego potrzebuje?'
Inne
22.04.2014 - ELSA Gdańsk
Grupa lokalna Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Gdańsk serdecznie zaprasza na I Debatę Oksfordzką pt. „Reklama Produktów farmaceutycznych- czy społeczeństwo tego potrzebuje?”
Współczesne wyzwania prawa międzynarodowego a regionalne systemy ochrony praw człowieka
Prawo międzynarodowe prywatne
15.04.2014 - Koło Naukowe TBSP UJ
Konferencja nawiązuje do tematów spotkań organizowanych na przestrzeni lat przez Sekcję i Ośrodek Międzynarodowego Prawa Humanitarnego i Praw Człowieka UJ, które okazały się znacznym sukcesem naukowym. Tegoroczny projekt ma na celu naukowe spojrzenie na tematykę jakże szerokiej i ogólnej dziedziny prawa międzynarodowego publicznego skonfrontowanej ze specyfiką konkretnych regionalnych systemów ochrony praw człowieka.
Bezpłatna Konferencja - E-commerce Summit już 28 maja!
Prawo nowych technologii
08.04.2014 - Pure Conferences
Cyfrowe środowisko znacząco zmieniło sposób prowadzenia biznesu. Konferencja E-commerce Summit, pomoże Ci pozostać w czołówce sprzedaży detalicznej online i opracować najbardziej skuteczną strategię dla swojej firmy.
Dyskusja panelowa 'Arbitraż inwestycyjny a prawa człowieka'
Inne
20.03.2014 - Instytut Allerhanda
Instytut Allerhanda serdecznie zaprasza do udziału w otwartej dyskusji panelowej dotyczącej interakcji arbitrażu inwestycyjnego z reżimami ochrony praw człowieka. 27 marca 2014 r. Uniwersytet Warszawski, Stara Biblioteka, sala nr 107
Zapraszamy do udziału w szkoleniu: Samochód w działalności firmy od 1 kwietnia 2014 r.
Inne
20.03.2014 - Kancelaria Górski & Grzyb
Celem szkolenia jest przedstawienie Państwu praktycznych i podatkowych aspektów związanych z wykorzystywaniem samochodów w działalności firmy, oparte o nowelizację ustawy podatkowej. Zapraszamy 26 marca oraz 2, 9 i 16 kwietnia!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 266  
Nasi partnerzy
 • InTENSO - outsourcing IT, leasing pracowniczy
 • Jakość obsługi
 • Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
 • Competitive Skills - Szkolenia biznesowe, rekrutacja i headhunting, doradztwo
 • Kaspersky
 • elsa
 • CBIT.pl
 • Enterprise-Gamification
 • Lazarski
 • Secret Client - tajemniczy klient, tajny klient, mystery shopping
 • Atlassian
Zobacz także
 • Kanały RSS
 • Facebook
® 2008 - 2023 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptacją regulaminu.